» kilpailut järjestetään Lumen Huiskeen tiloissa
» kilpailupäivä on 24.01.2015, VIP 23.01.2015
» vastuuhenkilö Kiiu (VRL-12217)
» tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
» viralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRLon tulosarkistoon
» max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
» hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
» osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
» viisinumeroinen VRL-tunnus pakollinen. Hevosen VH-tunnus ei ole pakollinen, mutta suositeltava.
» Kisaan saa vasta osallistua vasta kun se näkyy VRL-kalenterissa.
» osallistuminen osoitteeseen [email protected]
» laita otsikoksi Lumen Huiske ERJ22
» muodossa:
Luokka NUMERO [rv] ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi
luokka 1. 50cm 20/30
1. Miltsu (VRL-05564) - Carousel Rewa VH11-046-0089
2. Miltsu (VRL-05564) - Bria Pip Pip VH12-017-0792
3. Tierra (VRL-02841) - Death Bird PA VH12-017-0357
4. yaren (VRL-04468) - Reckless Kirby VH14-102-0003
5. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
6. Minni (VRL-10337) - Felarofi DK
7. Crystal (VRL-00628) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225
8. Miltsu (VRL-05564) - Amelia Tov VH12-046-0118
9. Kiiu (VRL-12217) - Zhang LM
10. Crystal (VRL-00628) - Neilikka VH14-017-0096
11. Suvi (VRL-01248) - Hendes Håndflade VH13-208-0004
12. Frida (VRL-05826) - Päivärinteen Adrianna
13. Minni (VRL-10337) - Satulinnan Maahistanssi
14. Kiiu (VRL-12217) - Orange Rowan Berry LM
15. Tierra (VRL-02841) - Plant Marks Honey VH12-017-0772
16. Suvi (VRL-01248) - Lost Cause Heathcliff VH13-017-0369
17. Ireth (VRL-03777) - Március Caroline VH06-017-4802
18. Crystal (VRL-00628) - Metsälammen Tättähäärä VH14-017-0094
19. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
20. Suvi (VRL-01248) - ÉK Hjertersagá VH13-208-0005
luokka 2. 60cm 21/30
1. yaren (VRL-04468) - Reckless Kirby VH14-102-0003
2. Minni (VRL-10337) - Felarofi DK
3. Minni (VRL-10337) - Satulinnan Maahistanssi
4. yaren (VRL-04468) - Mörkövaaran Sisukas VH14-018-0692
5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Karkkipäivä VH04-018-9236
6. Kiiu (VRL-12217) - Jõud Hunt
7. Kiiu (VRL-12217) - Glaudja Mor
8. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
9. Suvi (VRL-01248) - Vaula frá Rikstrátt VH13-030-0070
10. Miltsu (VRL-05564) - Puh Huijaa! VH12-017-0707
11. Kiiu (VRL-12217) - Zhang LM
12. Suvi (VRL-01248) - Chenoa KTN VH13-002-0006
13. Crystal (VRL-00628) - Cornell's Jellybay VH14-017-0091
14. Meeri N. (VRL-02160) - Lillehammer v. Moons VH14-017-0607
15. Miltsu (VRL-05564) - Moons Michir VH05-017-0527
16. Miltsu (VRL-05564) - Orendy VH12-024-0187
17. Ireth (VRL-03777) - Március Caroline VH06-017-4802
18. Suvi (VRL-01248) - Vindur frá Rötur VH13-030-0071
19. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Benjey VH14-017-0061
20. Crystal (VRL-00628) - Päivärinteen Miro VH13-017-0642
21. Ireth (VRL-03777) - Sulonevan Epic VH04-024-8709
luokka 3. 70cm 15/30
1. Kiiu (VRL-12217) - Glaudja Mor
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Karkkipäivä VH04-018-9236
3. Kiiu (VRL-12217) - Jõud Hunt
4. Crystal (VRL-00628) - Nippanappa VH14-018-0348
5. Minni (VRL-10337) - Nukkahukan Rasavilli
6. Meeri N. (VRL-02160) - Lillehammer v. Moons VH14-017-0607
7. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Tilkku VH14-018-0351
8. Crystal (VRL-00628) - Pirunkorven Ruisrääkkä VH14-018-0346
9. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028
10. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Kastanj VH13-028-0078
11. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Nonna VH13-028-0076
12. Ireth (VRL-03777) - Sulonevan Epic VH04-024-8709
13. Miltsu (VRL-05564) - GL Fornem VH13-053-0014
14. Suvi (VRL-01248) - Elektra B VH06-028-9786
15. Miltsu (VRL-05564) - Sancha VH13-102-0007
luokka 4. 80cm 15/30
1. Ireth (VRL-03777) - Metsälammen Enkelimieli
2. Miltsu (VRL-05564) - Tiiger Toene VH12-060-0039
3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Nöösäneiti VH15-018-0107
4. Suvi (VRL-01248) - Rumour's Odelia VH13-028-0171
5. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Kristo VH11-028-0014
6. Crystal (VRL-00628) - Mittumaari VH05-018-0047
7. Crystal (VRL-00628) - Haavelaakson Pikantti VH04-018-0795
8. Crystal (VRL-00628) - Onnen Aukusti VH05-018-7992
9. Miltsu (VRL-05564) - Karkurannan Trollsinna VH12-028-0088
10. Minni (VRL-10337) - Nukkahukan Rasavilli
11. Kiiu (VRL-12217) - Hupilan Luoma
12. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Sirius VH07-028-0005
13. Kiiu (VRL-12217) - Moana's Umbrella
14. Miltsu (VRL-05564) - Snilli Onu VH12-060-0030
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283
luokka 5. 90cm 21/30
1. dumi (VRL-00218) - Tukkanuottasilla
2. Frida (VRL-05826) - Spontaani Vintiö
3. Frida (VRL-05826) - Mollamaija
4. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187
5. Suvi (VRL-01248) - Terminator TUFF VH07-028-0301
6. Kiiu (VRL-12217) - Jalomieli
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Polanne VH15-018-0066
8. Suvi (VRL-01248) - Skvaller av Världen VH14-028-0054
9. yaren (VRL-04468) – Vaniman Taivaannasta
10. Crystal (VRL-00628) - Mitaliharha
11. Crystal (VRL-00628) - Onnen Joulutaika VH14-018-0225
12. dumi (VRL-00218) - Vuornan Eadgar
13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283
14. Miltsu (VRL-05564) - Freak Out Rewa xx VH11-006-0202
15. Miltsu (VRL-05564) - Terminator Five VH11-022-0003
16. Ireth (VRL-03777) - Mihkel Koit VH12-093-0008
17. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Jekku VH06-018-6824
18. Kiiu (VRL-12217) - Moana's Umbrella
19. dumi (VRL-00218) - Fifth Barracuda Island
20. Miltsu (VRL-05564) - I Am You Rewa VH12-061-0010
21. Kiiu (VRL-12217) - Hupilan Luoma
luokka 6. 100cm 25/30
1. dumi (VRL-00218) - Tukkanuottasilla
2. yaren (VRL-04468) – Zumbaan Sut Suohon VH14-018-1930
3. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Akvamariini VH14-018-2011
4. Miltsu (VRL-05564) - Ruya Zaynab ox VH13-003-0137
5. Meeri N. (VRL-02160) - Sylvin Pinkkiä Prkele VH14-018-1609
6. Crystal (VRL-00628) - Onnen Joulutaika VH14-018-0225
7. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187
8. Suvi (VRL-01248) - Mörkövaaran Möhköfantti VH14-018-1611
9. Kiiu (VRL-12217) - Hafrinna Haave Mörkö
10. Miltsu (VRL-05564) - Terrwyn VH14-023-0147
11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667
12. Kiiu (VRL-12217) - Moon Kesähelle VH14-018-1376
13. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862
14. dumi (VRL-00218) - Fifth Barracuda Island
15. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Kuuristi VH14-018-1645
16. Meeri N. (VRL-02160) - Ryövärin Leijonamieli VH15-018-0088
17. Crystal (VRL-00628) - Mitaliharha
18. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Jekku VH06-018-6824
19. Frida (VRL-05826) - Mollamaija
20. yaren (VRL-04468) – Mielihuoli VH15-018-0140
21. dumi (VRL-00218) - Vuornan Eadgar
22. Miltsu (VRL-05564) - Jawahir Hajaz ox VH13-003-0135
23. Frida (VRL-05826) - Spontaani Vintiö
24. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
25. Kiiu (VRL-12217) - Lumen Hafrinna
» kilpailupäivä on 24.01.2015, VIP 23.01.2015
» vastuuhenkilö Kiiu (VRL-12217)
» tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
» viralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRLon tulosarkistoon
» max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
» hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
» osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
» viisinumeroinen VRL-tunnus pakollinen. Hevosen VH-tunnus ei ole pakollinen, mutta suositeltava.
» Kisaan saa vasta osallistua vasta kun se näkyy VRL-kalenterissa.
» osallistuminen osoitteeseen [email protected]
» laita otsikoksi Lumen Huiske ERJ22
» muodossa:
Luokka NUMERO [rv] ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi
luokka 1. 50cm 20/30
1. Miltsu (VRL-05564) - Carousel Rewa VH11-046-0089
2. Miltsu (VRL-05564) - Bria Pip Pip VH12-017-0792
3. Tierra (VRL-02841) - Death Bird PA VH12-017-0357
4. yaren (VRL-04468) - Reckless Kirby VH14-102-0003
5. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
6. Minni (VRL-10337) - Felarofi DK
7. Crystal (VRL-00628) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225
8. Miltsu (VRL-05564) - Amelia Tov VH12-046-0118
9. Kiiu (VRL-12217) - Zhang LM
10. Crystal (VRL-00628) - Neilikka VH14-017-0096
11. Suvi (VRL-01248) - Hendes Håndflade VH13-208-0004
12. Frida (VRL-05826) - Päivärinteen Adrianna
13. Minni (VRL-10337) - Satulinnan Maahistanssi
14. Kiiu (VRL-12217) - Orange Rowan Berry LM
15. Tierra (VRL-02841) - Plant Marks Honey VH12-017-0772
16. Suvi (VRL-01248) - Lost Cause Heathcliff VH13-017-0369
17. Ireth (VRL-03777) - Március Caroline VH06-017-4802
18. Crystal (VRL-00628) - Metsälammen Tättähäärä VH14-017-0094
19. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
20. Suvi (VRL-01248) - ÉK Hjertersagá VH13-208-0005
luokka 2. 60cm 21/30
1. yaren (VRL-04468) - Reckless Kirby VH14-102-0003
2. Minni (VRL-10337) - Felarofi DK
3. Minni (VRL-10337) - Satulinnan Maahistanssi
4. yaren (VRL-04468) - Mörkövaaran Sisukas VH14-018-0692
5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Karkkipäivä VH04-018-9236
6. Kiiu (VRL-12217) - Jõud Hunt
7. Kiiu (VRL-12217) - Glaudja Mor
8. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
9. Suvi (VRL-01248) - Vaula frá Rikstrátt VH13-030-0070
10. Miltsu (VRL-05564) - Puh Huijaa! VH12-017-0707
11. Kiiu (VRL-12217) - Zhang LM
12. Suvi (VRL-01248) - Chenoa KTN VH13-002-0006
13. Crystal (VRL-00628) - Cornell's Jellybay VH14-017-0091
14. Meeri N. (VRL-02160) - Lillehammer v. Moons VH14-017-0607
15. Miltsu (VRL-05564) - Moons Michir VH05-017-0527
16. Miltsu (VRL-05564) - Orendy VH12-024-0187
17. Ireth (VRL-03777) - Március Caroline VH06-017-4802
18. Suvi (VRL-01248) - Vindur frá Rötur VH13-030-0071
19. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Benjey VH14-017-0061
20. Crystal (VRL-00628) - Päivärinteen Miro VH13-017-0642
21. Ireth (VRL-03777) - Sulonevan Epic VH04-024-8709
luokka 3. 70cm 15/30
1. Kiiu (VRL-12217) - Glaudja Mor
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Karkkipäivä VH04-018-9236
3. Kiiu (VRL-12217) - Jõud Hunt
4. Crystal (VRL-00628) - Nippanappa VH14-018-0348
5. Minni (VRL-10337) - Nukkahukan Rasavilli
6. Meeri N. (VRL-02160) - Lillehammer v. Moons VH14-017-0607
7. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Tilkku VH14-018-0351
8. Crystal (VRL-00628) - Pirunkorven Ruisrääkkä VH14-018-0346
9. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028
10. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Kastanj VH13-028-0078
11. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Nonna VH13-028-0076
12. Ireth (VRL-03777) - Sulonevan Epic VH04-024-8709
13. Miltsu (VRL-05564) - GL Fornem VH13-053-0014
14. Suvi (VRL-01248) - Elektra B VH06-028-9786
15. Miltsu (VRL-05564) - Sancha VH13-102-0007
luokka 4. 80cm 15/30
1. Ireth (VRL-03777) - Metsälammen Enkelimieli
2. Miltsu (VRL-05564) - Tiiger Toene VH12-060-0039
3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Nöösäneiti VH15-018-0107
4. Suvi (VRL-01248) - Rumour's Odelia VH13-028-0171
5. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Kristo VH11-028-0014
6. Crystal (VRL-00628) - Mittumaari VH05-018-0047
7. Crystal (VRL-00628) - Haavelaakson Pikantti VH04-018-0795
8. Crystal (VRL-00628) - Onnen Aukusti VH05-018-7992
9. Miltsu (VRL-05564) - Karkurannan Trollsinna VH12-028-0088
10. Minni (VRL-10337) - Nukkahukan Rasavilli
11. Kiiu (VRL-12217) - Hupilan Luoma
12. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Sirius VH07-028-0005
13. Kiiu (VRL-12217) - Moana's Umbrella
14. Miltsu (VRL-05564) - Snilli Onu VH12-060-0030
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283
luokka 5. 90cm 21/30
1. dumi (VRL-00218) - Tukkanuottasilla
2. Frida (VRL-05826) - Spontaani Vintiö
3. Frida (VRL-05826) - Mollamaija
4. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187
5. Suvi (VRL-01248) - Terminator TUFF VH07-028-0301
6. Kiiu (VRL-12217) - Jalomieli
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Polanne VH15-018-0066
8. Suvi (VRL-01248) - Skvaller av Världen VH14-028-0054
9. yaren (VRL-04468) – Vaniman Taivaannasta
10. Crystal (VRL-00628) - Mitaliharha
11. Crystal (VRL-00628) - Onnen Joulutaika VH14-018-0225
12. dumi (VRL-00218) - Vuornan Eadgar
13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283
14. Miltsu (VRL-05564) - Freak Out Rewa xx VH11-006-0202
15. Miltsu (VRL-05564) - Terminator Five VH11-022-0003
16. Ireth (VRL-03777) - Mihkel Koit VH12-093-0008
17. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Jekku VH06-018-6824
18. Kiiu (VRL-12217) - Moana's Umbrella
19. dumi (VRL-00218) - Fifth Barracuda Island
20. Miltsu (VRL-05564) - I Am You Rewa VH12-061-0010
21. Kiiu (VRL-12217) - Hupilan Luoma
luokka 6. 100cm 25/30
1. dumi (VRL-00218) - Tukkanuottasilla
2. yaren (VRL-04468) – Zumbaan Sut Suohon VH14-018-1930
3. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Akvamariini VH14-018-2011
4. Miltsu (VRL-05564) - Ruya Zaynab ox VH13-003-0137
5. Meeri N. (VRL-02160) - Sylvin Pinkkiä Prkele VH14-018-1609
6. Crystal (VRL-00628) - Onnen Joulutaika VH14-018-0225
7. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187
8. Suvi (VRL-01248) - Mörkövaaran Möhköfantti VH14-018-1611
9. Kiiu (VRL-12217) - Hafrinna Haave Mörkö
10. Miltsu (VRL-05564) - Terrwyn VH14-023-0147
11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667
12. Kiiu (VRL-12217) - Moon Kesähelle VH14-018-1376
13. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862
14. dumi (VRL-00218) - Fifth Barracuda Island
15. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Kuuristi VH14-018-1645
16. Meeri N. (VRL-02160) - Ryövärin Leijonamieli VH15-018-0088
17. Crystal (VRL-00628) - Mitaliharha
18. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Jekku VH06-018-6824
19. Frida (VRL-05826) - Mollamaija
20. yaren (VRL-04468) – Mielihuoli VH15-018-0140
21. dumi (VRL-00218) - Vuornan Eadgar
22. Miltsu (VRL-05564) - Jawahir Hajaz ox VH13-003-0135
23. Frida (VRL-05826) - Spontaani Vintiö
24. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
25. Kiiu (VRL-12217) - Lumen Hafrinna